O nás

Za projektem Nekonečný příběh stojí dvě manažerky a především mámy, Míša a Klára. Každá z jiného odvětví, odlišnými zkušenostmi, ale stejnou vizí. Vytvořit dětem místo, kam se budou těšit, přirozeně rozvíjet, sbírat další krásné zážitky a žít pohádkové dětství. Na naší vizi jsme začaly pracovat před 2 lety. Prvním cílem bylo najít to správné prostorné místo v centru Prahy s nádechem přírody. Zdálo se to jako nadlidský úkol, ale nakonec se podařilo. Naše školka se nachází v těsné blízkosti Grébovky. Můžete se těšit na moderní zařízení a zázemí pro vaše děti, na kterém pracoval architekt, interiérový designer a další profese. My se zase moc těšíme na nové společné dobrodružství s Vámi milé děti a rodiče.

„Nekonečný příběh není jen projekt, je to kousek z nás pro Vás.“

Poskytujeme každodenní péči, dětem od 1 roku do 4 let. Nabízíme flexibilní docházku a možnost využití dalších zajímavých služeb a aktivit. V rámci školného poskytujeme bohatý program, který respektuje individualitu každého dítěte. Máme vlastní program „Dětský svět“, jehož hlavním cílem je:

• Doprovázet děti při jejich poznávání světa
• Podporovat individuální vývoj každého dítěte
• Vytvářet krásné vzpomínky na dětství
• Posilovat již získané dovednosti a dále je rozvíjet
• Hra jako nejzábavnější učitel
• Partnerský přístup – učíme se od dětí, děti se učí od nás
• Vzájemný respekt

Náš tým

Mgr. Michaela Blau, DiS.

Ředitelka

Během svého studia jsem se od začátku zaměřovala na vedení lidí, manažerské dovednosti a práci s dětmi. Svoje vědomosti i dovednosti jsem získávala během studia několika oborů, který jsem zakončila magisterským studiem na ETF Univerzity Karlovy, oboru Diakonika, jehož kostrou je hodnotový managment, hodnotové řízení, sebeřízení a komunitní přístup. Lidskost, láska a empatie mě doprovází při mé každodenní práci. Mám bohaté zkušenosti v přímé péči o děti i s vedením školky a rodinného centra. Při mé práci se opírám o své hodnoty, které jsou v souladu s naší školkou. Práce s dětmi mne neuvěřitelně naplňuje, obohacuje a vím, že jsem na správném místě. Ve volném čase trávím čas s rodinou, ráda cestuji, čtu a tvořím. Mojí největší motivací a inspirací je má dcera a právě i díky ní vznikl tento krásný projekt.

Zdeňka

Průvodkyně dětí, chůva

Dětský svět a děti mne dělají šťastnou celý život. Mám dvě dospělé děti a jsem už i babičkou. Přítomnost dětí, jejich bezstarostnost, upřímnost a hravost mi dělají krásnější dny. Mám zkušenosti ve školce i soukromě v rodinách. Jsem kvalifikovaná chůva. Práce s dětmi se stala mým posláním a věřím, že nás společně čeká jedno velké dobrodružství a nezapomenutelné zážitky. Ve volném čase trávím čas s rodinou, přáteli a miluji přírodu, kde čerpám pozitivní energii a dobrou náladu.