O nás

Za projektem Nekonečný příběh stojí dvě manažerky a především mámy, Míša a Klára. Každá z jiného odvětví, odlišnými zkušenostmi, ale stejnou vizí. Vytvořit dětem místo, kam se budou těšit, přirozeně rozvíjet, sbírat další krásné zážitky a žít pohádkové dětství. Na naší vizi jsme začaly pracovat před 2 lety. Prvním cílem bylo najít to správné prostorné místo v centru Prahy s nádechem přírody. Zdálo se to jako nadlidský úkol, ale nakonec se podařilo. Naše školka se nachází v těsné blízkosti Grébovky. Můžete se těšit na moderní zařízení a zázemí pro vaše děti, na kterém pracoval architekt, interiérový designer a další profese. My se zase moc těšíme na nové společné dobrodružství s Vámi milé děti a rodiče.

„Nekonečný příběh není jen projekt, je to kousek z nás pro Vás.“

Poskytujeme každodenní péči, dětem od 1 roku do 4 let. Nabízíme flexibilní docházku a možnost využití dalších zajímavých služeb a aktivit. V rámci školného poskytujeme bohatý program, který respektuje individualitu každého dítěte. Máme vlastní program „Dětský svět“, jehož hlavním cílem je:

• Doprovázet děti při jejich poznávání světa
• Podporovat individuální vývoj každého dítěte
• Vytvářet krásné vzpomínky na dětství
• Posilovat již získané dovednosti a dále je rozvíjet
• Hra jako nejzábavnější učitel
• Partnerský přístup – učíme se od dětí, děti se učí od nás
• Vzájemný respekt

Náš tým

Mgr. Michaela Blau, DiS.

Ředitelka

Během svého studia jsem se od začátku zaměřovala na vedení lidí, manažerské dovednosti a práci s dětmi. Svoje vědomosti i dovednosti jsem získávala během studia několika oborů, který jsem zakončila magisterským studiem na ETF Univerzity Karlovy, oboru Diakonika, jehož kostrou je hodnotový managment, hodnotové řízení, sebeřízení a komunitní přístup. Lidskost, láska a empatie mě doprovází při mé každodenní práci. Mám bohaté zkušenosti v přímé péči o děti i s vedením školky a rodinného centra. Při mé práci se opírám o své hodnoty, které jsou v souladu s naší školkou. Práce s dětmi mne neuvěřitelně naplňuje, obohacuje a vím, že jsem na správném místě. Ve volném čase trávím čas s rodinou, ráda cestuji, čtu a tvořím. Mojí největší motivací a inspirací je má dcera a právě i díky ní vznikl tento krásný projekt.

Zdeňka

Průvodkyně dětí

Dětský svět a děti mne dělají šťastnou celý život. Mám dvě dospělé děti a jsem už i babičkou. Přítomnost dětí, jejich bezstarostnost, upřímnost a hravost mi dělají krásnější dny. Mám zkušenosti ve školce i soukromě v rodinách. Jsem kvalifikovaná chůva. Práce s dětmi se stala mým posláním a věřím, že nás společně čeká jedno velké dobrodružství a nezapomenutelné zážitky. Ve volném čase trávím čas s rodinou, přáteli a miluji přírodu, kde čerpám pozitivní energii a dobrou náladu.

Adéla 

Průvodkyně dětí

Již od mala jsem se ráda starala o druhé. Poté jsem se během studia na střední pedagogické škole rozhodla pro vysokou školu se zaměřením na speciální pedagogiku. Během svých studií jsem prošla různými zařízeními. Od školek, škol, družin přes odpolední kroužky až po denní stacionáře. Práce s dětmi je můj život, je to prostě láska. Milovat děti je něco co se nedá vysvětlit, tohle musíte zažít. Předávat dětem hodnoty a pomáhat tvořit jejich osobnosti, to je naše “poslání”. Děti nás naoplátku učí, jak žít přítomností a jak si užít každý den naplno. V životě jsem dostala největší dar a to je každodenní úsměv “našich” dětí. Milé děti jste naše duha po dešti.

Michaela 

Průvodkyně dětí